Z našeho sortimentu

Předvánoční nabídka
parfémovaných jílů

Pro období vánoc jsme připravili nabídku parfémovaných jílů, které slouží jako dekorativní prvek k provonění do všech druhů místností, skříní, koupelen, aut. Pokud jíl přestane vonět, stačí aplikovat pár kapek vonné silice (aroma oleje) a ta se bude postupně uvolňovat.
V nabídce máme vánoční a levandulové vůně.


Z našeho sortimentu

Byliny a čaje Grešík

V naší prodejně nabízíme výrobky od firmy Grešík - v nabídce máme různé druhy bylin, čajů, koření, marmelád, bonbónů a bylinných kapek. Pokud byste si přáli produkt, který v naší kamenné prodejně nemáme skladem, můžeme Vám ho po domluvě objednat. Zboží objednáváme každé úterý v dopoledních hodinách a přepravní služba nám jej zaváží převážně ve čtvrtek odpoledne. V pátek odpoledne by bylo pro Vás nachystáno k vyzvednutí.


Z našeho sortimentu

Kosmetika s kozím mlékem Vivapharm

Nabízíme produkty firmy Vivaco. Jedná se o ryze českou firmu jejichž produkty jsou vyráběny v České republice. Tyto výrobky obsahují vysoký podíl přírodních látek a olejů a neobsahují parabeny a umělá barviva. V naší prodejně nabízíme především řadu produktů s výtažky z kozího mléka a arganového oleje. Bližší informace na stránkách výrobce www.vivaco.cz


Léčivé rostliny

Palackého tř. 114, 612 00 Brno - Královo Pole
tel.: 549 211 549 , info@leciverostliny.com